Gum I Hate You...JK!
Gum I Hate You...JK!

Gum I Hate You...JK!

Regular price $2.50
Unit price  per 

We were like, "let's make a mean gum!" and then we did... but then it felt too mean, so we put flowers on it.

  • 8 pieces of candy-coated, fruit-flavored gum in each box.